טיול מאורגן למפלי הניאגרה

 

 

יומיים בלתי נשכחים של טיול מרתק למפלי הניאגרה ולקנדה

מפלי הניאגרה הממוקמים בגבול ארה"ב - קנדה הם דוגמא מרהיבה לנפלאות הטבע שנחזה בהם בטיולנו זה. במפלים זורמים בממוצע 2 טריליון ליטר מים בכל שעה! המפלים מחולקים ל-2: צד אחד שלהם נמצא באמריקה והצד השני בקנדה. בצד האמריקאי הם משתרעים לגובה של 55 מטרים, ובצד הקנדי גובהם הוא כ-52 מטרים. לצד המפלים הגדולים ניתן יהיה לצפות במפל קטן, "מפל הינומת הכלה", מפל מרהיב ביופיו לא פחות מ-2 המפלים הגדולים.

אנו מזמינים אתכם למסע מרגש, המתחיל בשמורת הטבע המפורסמת בעולם בשרשרת הרי הקטסקייל, עובר בשייט בלתי נשכח במפלי הניאגרה ומסיים בביקור חוויתי בגנים הבוטניים המרהיבים בקנדה. אנו מזמינים אתכם לצאת למסע קצר באורכו, אך גדוש בחוויות בלתי נשכחות.

ביום הראשון של הטיול יהיה גדוש בחוויות, בסופם נתרשם מהמפלים המרהיבים בעולם:

 • בבוקר ניסע בתוך שמורת טבע דרך נופיה המוריקים של ניו יורק
 • נחצה את שרשרת הרי הקטסקייל ואת אגמי האצבעות
 • נעצור להתרעננות פארק ווטקינס גלן (Watkins Glen State Park) הממוקם בקצה הדרומי של אגם סנקה
 • נסע לאורך אגם הסנקה
 • נבקר בשביל היין, וביקב בוטיק עם נוף מרהיב לאגם הסנקה
 • וכמובן- הדובדבן שבקצפת- נצא לשייט במפלי הניאגרה ונחוש את העוצמה והכוח האדיר של הטבע בימים שלא ניתן לשוט (עקב איתני הטבע) נבקר ב- IMAXונחזה בסרט היסטורי מרשים על הסטוריית המפלים האדירים. מדובר באטרקציה חמה בניאגרה פולס, המאפשר לכם לחוות ולהרגיש כיצד נוצרו המפלים
 • ניסע למלון לארוחת ערב מפנקת
 • אטרקציה מיוחדת לציפורי לילה- סיור לילי בצד הקנדי של המפלים +בונוס: מופע אור קולי באורות צבעוניים על גבי המפלים! האטרקציה אינה חובה אחרי יום עמוס וגדוש לעייפה, אך היא מאוד מומלצת ונדירה!

יום שלישי, היום השני של המסע יתרכז בעיקר במדינת קנדה:

 • ארוחת בוקר קלה בבית המלון
 • מים, מים ועוד קצת מים בזרם אדיר- נחזה בערפילי הבוקר במפלי הניאגרה
 • הגעה לקנדה
 • ביקור מרגש בגן שעון הפרחים והגנים הבוטניים בקנדה
 • חציית הגבול בחזרה לארה"ב בצהריים
 • נסיעה של שעה- שעתיים לאאוטלט ווטרלו לחובבי הקניות עם מיטב המותגים הגדולים
 • נסיעה בחזרה לניו יורק עם מספר עצירות להתרעננות

 

נשמע מעניין? צרו קשר עם המדריכים שלנו והזמינו את הטיול הבא שלכם עוד היום!

חייגו מישראל 03-977-8961 | 03-372-7343 | או מארה"ב 917-613-7889 הבטיחו לעצמכם מקום בטיול שלנו למפלי הניאגרה  

שופינג באוטלט
שופינג באוטלט ליד קנדה
ספינת עלמת הערפל
ספינת עלמת הערפל במפלי הניאגרה
פארק ווטקינס גלן
פארק ווטקינס גלן

 

 

יום שני:

בוקר טוב. לאחר איסוף המטיילים נאכל ארוחת בוקר, ונתכונן ליום מרגש גדוש פעילויות: תחילת הטיול למפלי הניאגרה עוברת בנסיעה מרגיעה בתוך שמורת טבע כשמסביבנו נופיה המוריקים של ניו יורק. הכינו את המצלמות, נופים מרהיבים כאלו לא רואים כל יום! לאחר הסיור בשמורת הטבע המרגשת, נעצור בפארק ווטקינס גלן (Watkins Glen State Park) הממוקם בקצה הדרומי של אגם סנקה.

נתחיל את החוויה המרגשת במעבר דרך הרי הקטסקייל בניו יורק, ונשלב נופים ירוקים, תצפיות על אגמים ונהרות. מומלץ להתקדם באיטיות, כדי לטעום כל נוף, וכל פיסת צבע. בדרכנו להרי הקטסקיל מחכים לנו קילומטרים של צבעים: אדום, חום, ירוק, צהוב. בכל כלי התקשורת מדברים על הנופים שמצויים כאן, ממש לידינו: הפרחים והעלים נצבעים בצבעים המתאימים לפי העונה, ועשרות אלפי תיירים עוקבים מקרוב ואומדים את מצב השלכת ועומק הצבעים. ללא ספק ייקח מעט זמן להתרגל לנופים הנדירים הללו. כל הכבישים באזור הם צרים מאוד, ומתפתלים בין ההרים הגבוהים לבין אגמים ונהרות עוצרי נשימה. לאחר שליבנו יחסיר מספר פעימות, וריאותנו יתרחבו מהאוויר הצלול, נוכל להמשיך.

בהמשך טיולינו נחתור לכיוון אגם הסנקה, דרך שביל היין ונבקר בייקב יין בוטיק איכותי, המציע למבקרים מכל רחבי העולם לעבור, להריח ואפילו לטעום יין איכותי ומשובח. בכל משך שהותנו ביקב, נוכל לצפות בנוף המרהיב של דמדומי השקיעה הנשקף מאגם הסנקה.

שום דבר לא יכין אותנו לחוויה שעומדת להתרחש הפלגה על עלמת הערפל, האטרקציה המרכזית במפלי הניאגרה. בעליה להפלגה,

נקבל מעיל גשם ארוך, כדי לשמור על בגדינו יבשים ונצא לדרך. ליבנו יקפוץ מהתרגשות כשנשמע את רעם המפלים ונחוש על רסס המים על פנינו, החוויה היא כה מיוחדת עד שאחד העיתונאים שהפליג על סיפון עלמת הערפל כתב: "עד שלא רואים את מפלי הניאגרה מקרוב, לא מבינים את עוצמתם האדירה של המים". מפלי הניאגרה נחשבים למפלים המתוירים ביותר בעולם, עם מעל ל-13 מיליון מבקרים, הפוקדים אותם מדי שנה.

במידה ולא יהיה ניתן לשייט עקב מזג האוויר נמשיך במסלולנו לכיוון חוויה יבשה יותר, אך לא פחות מרגשת בסביבות מפלי הניאגרה: סרטון מרגש המוקרן על גבי מסך ענק בגובה 6 קומות על הסטוריית המפלים והאטרקציות העיקריות שמחכות למטיילים. לאחר הסרטון שיותיר בפינו טעם של עוד, נעבור לדובדבן שבקצפת ביום הטיול הנוכחי:

 

לאחר יום עמוס בפעילויות, נחזור למלון להשביע את רעבוננו בארוחת ערב מפנקת. אם אינכם מסוגלים להירדם מרוב התרגשות, ממתינה לכם אטרקציה לילית מרגשת שתחתום יום עמוס ונפלא: בשעות הלילה מוארים המפלים בכמות אדירה של אורות צבעוניים על גבי המפלים! העוצמה של המפלים בשילוב האפקטים הייחודיים יוצרים חוויה שלא ראיתם לפני כן, וספק אם תראו במקום אחר. לראות את מפלי הניאגרה בלילה, ידמה לכם כחזיון לא מציאותי. במהלך השנים רבים ניסו להאיר את המפלים בדרכים שונות על מנת להעצים את יופיים והדרם, וכיום נעזרים ב-21 מנורות קסנון מתקדמות שנותנות להם את האפקט המרהיב בשעות הלילה. מנורות אלו אינן מנורות רגילות, וכדי לסבר את האוזן צריך להבין שעוצמת כל מנורה מקבילה למעל 240 מיליון נרות! כשנחזה בעוצמת המפלים בשילוב התאורה המתאימה, נבין מדוע לא כדאי לפספס את האתר המרשים הזה. אם נותרו במותננו כוחות נוספים, ננצל אותם על מנת להגיע בחזרה להסעה.

לאחר יום עמוס וגדוש לעייפה, נפרוש למנוחה קצרה, איש איש בחדרו.

יום שלישי:

בוקר טוב. לאחר יום גדוש בפעילויות, נתחיל את היום השני למסע בארוחת בוקר קלה בבית המלון, שתספק לנו מרץ להמשך היום. נמשיך את מסענו במפלי הניאגרה, בין המפלים המרשימים ביותר בצפון אמריקה. למרות שכבר ביקרנו במפלים ביום האתמול, זו אטרקציה שאף פעם לא נמאסת. המפלים ממוקמים בנהר הניאגרה, שהוא למעשה גבול מדינת ניו יורק עם מדינת אונטריו בקנדה. לאחר שנביט במפלים באור יום, לבנו וודאי יחסיר מספר פעימות. זרם המים האדיר עשוי להפנט אותנו מכל נקודת תצפית בה נבקר, עד שנשכח שעוד יום ארוך וגדוש לפנינו. לאחר ההפלגה החווייתית, נצא בנסיעה לכיוון ניו יורק.

כמה מילים על קנדה: קנדה היא מדינה ענקית בגודל של יבשת, עמוסה בנופים מרהיבים אטרקציות ומרחבים יפים. אם חשבתם שאמריקה היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, באה קנדה ומפתיעה במגוון מקומות מרשימים בהם ניתן לסייר ולהנות. בטיולנו הקצר לא נוכל ליהנות מכל האטרקציות שמציעה המדינה הזו, אך נתמקד במרגשות ובפופולאריות שבהן.

 • שעון הפרחים- האטרקציה הראשונה בקנדה, אחת המדינות הגדולות בעולם, העמוסה בפארקים לאומיים, בכפרי דייגים וברכסי הרים. קנדה ידועה בשעון הפרחים שלה, אחד מסמלי העיר המובהקים. השעון נבנה לפני יותר מ-60 שנה, בהשראת שעון דומה שנמצא בסקוטלנד, אחד היעדים המתוירים בעולם. כשנגיע לשעון הפרחים נעשה סיבוב קטן גם מאחוריו. לא כולם מודעים לכך, שמאחורי השעון נמצאות עשרות תמונות של שעון הפרחים כפי שהוצג למבקרים בשנים האחרונות. הפרחים בשעון מתחלפים מדי עונה, ובכל פעם נשתלים בו מחדש מעל 10,000 שתילים! מדובר בחוויה ציורית ומרשימה במיוחד, שכדאי לכם מאוד להנציח (כאן המקום להזכיר שלא כדאי לשכוח מצלמות...).
 • הגנים הבוטניים בקנדה- ניסע לאורך הגנים הבוטניים המרהיבים ביופיים, ה- Jardin Botanique. הגנים משתרעים על שטח ענק עם עשר חממות, כשכל אחת מהן תציג לפנינו סוג אחר של צמחיה. לכל אורכו של הגן מצויים עצים ושתילים שנשתלו ע"י אישים מפורסמים. הגן ירוק בכל ימות השנה, והוא מכיל עצים ייחודיים, זנים שונים של סחלבים, חממות דקלים ומגוון עצים טרופיים. בסוף הגן מחכה לנו תצפית מרהיבה על הנהר. הביקור עצמו יהיה בשעות היום, אולם כדאי לדעת שבשעות הערב נתלים ומונחים מעין פסלים ומנורות המאירים את הגן באור יקרות, המוסיפים מאוד למראה המושקע.
 • לקראת הצהריים, נחצה את הגבול בדרך חזרה לארה"ב. אין נפלא ומרענן יותר, מארוחת צהריים טעימה ומשביעה שתוגשלנו בשלב זה, שתספק לנו כוח למסע הקניות בהמשך היום. לאחר מכן נתארגן לנסיעה של בין שעה לשעתיים לאאוטלט וורטלו. בדומה לשאר האאוטלטים שנפגוש בחו"ל, גם הוא מציע לנו בגדים של כל השמות הגדולים במחירים מצחיקים. חולמים על חולצה של דיור? חפצים בנעלי דולצ'ה וגאבנה? לא תצטרכו להמתין למכירות מיוחדות, כל המותגים לפניכם במחירים אפשריים בהחלט. כגון נייקי, אדידס, ראלף לוריין, נאוטקיה, לקוסט ועוד ועוד בכניסה לאאוטלט תקבלו קרוב לוודאי חוברת קופונים, שתציג לפניכם את כל האינפורמציה על המבצעים החדשים. נשים וחובבי קניות, ייהנו מאוד מחלק זה של הטיול, ואם הזמן יאפשר לנו נקנח באיזושהי מסעדה מעולה באזור. בשעות אחר הצהריים, נתחיל לחזור לכיוון ניו יורק. כיוון שהדרך ארוכה מאוד נעצור להתרעננות מדי פעם.

הערות חשובות:

 • חובה להצטייד בדרכון ואשרת שהייה חוקית בארה"ב, ובמטריה
 • כל טיול למפלי הניאגרה ולאזור קנדה, כולל ארוחת בוקר קלה של המלון וארוחת ערב אחת חמה כשרה למהדרין. שומרי הכשרות מתבקשים לדאוג לסנדוויצ'ים לצהריים
 • הטיול מתחיל בשעה 06:00 בבוקר
 • WIFI- אינטרנט אלחוטי חינם
 • הסעות הלוך ושוב מנקודת המפגש וחזרה
 • ההסעות הן בואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים
 • הדרכה ע"י מדריך מקצועי דובר עברית ואנגלית
 • המחירים כוללים דמי כניסה לאתרים ולפארקים שצוינו בגוף המסלול.
 • חשוב להדגיש: המסלולים המפורטים בכתבה זו מתארים את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את השעות והלינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות ליצור שינויים בתוכנית, לרבות היפוך של מסלולי הטיול על פי שעות פתיחת האתרים והעונות. לעיתים נוותר על מסלולים מסוימים, אך אנו מתחייבים לספק תחליפים ראויים במקומם.

 

מחירון הטיול ליומיים מפלי הניאגרה קנדה:

יחיד בחדר לבד: $350.

זוג בחדר $600: (300 ליחיד).

מחיר לילד עד גיל 12: $270 (בחדר ההורים).

 

המחיר כולל:

ארוחה ערב כשרה למהדרין בערב הראשון.

לינה במלון בצד הקנדי ליד המפלים כולל ארוחת בוקר במלון.

כניסה לאתרי התיירות.

הדרכה בעיברית.

הסעות מנקודות המפגש וחזרה.

קופנים של 10% במגוון חנויות באווטלט.

 

המחיר אינו כולל:

 • הוצאות אישיות כגון: ביגוד והנעלה
 • ארוחות מעבר לנכתב לעיל

 

נשמע מעניין? צרו קשר עם המדריכים שלנו והזמינו את הטיול הבא שלכם עוד היום! חייגו מישראל 03-977-8961 | 03-372-7343 | או מארה"ב 917-613-7889 והבטיחו לעצמכם מקום בטיול שלנו למפלי הניאגרה. 

צור קשר