מאורגן אישי ובכיף

 

 

אודות איזי טורס

כחברת התיירות האיכותית בניו יורק, מציעה איזי טורס חווית תיירות חדשה ואינטראקטיבית לנוסעים המעוניינים בסיור ליעדים המרתקים בארה"ב. חברתנו חרטה על דגלה את הסיסמה: "לכולם מגיע טיול איכותי", יעידו על כך אנשים מכל קשת האוכלוסייה: חילונים, דתיים וחרדים שהצטרפו למסעות שלנו ברחבי אמריקה ונהנו מהתאמה מושלמת לצרכיהם והעדפותיהם. אנו מציעים ללקוחותינו טיולי יום או יומיים על בסיס שבוע, המודרכים ע"י מדריכים מוסמכים דוברי אנגלית ועברית. הטיולים יוצאים מניו יורק  ומעניקים לנוסעים חווית מסע בלתי נשכחת.

למה טיול עם איזי טורס?

  • צוות מיומן ומנוסה- חברתנו מונה צוות מיומן ומנוסה, מורשה מטעם האמריקאים. השילוב של ניסיון עשיר ונגישות למגוון יעדי תיור ברחבי העולם, מספקים לך הלקוח תמורה מלאה לכספך.
  • הדרכה מקצועית- כל מדריכי הטיולים עומדים בסטנדרטים קפדניים, ונבחרו בקפידה על ידי הצוות המקצועי של איזי טורס. אנו מכשירים כל מדריך להעברת הדרכות מרתקות בשפות עברית ואנגלית.
  • בתי מלון מעולים- כל בתי המלון של איזי טורס נבחרו בקפידה מדרגת תיירות ראשונה ומעולה, כשבכולם אמבטיה, מקלחת, טלפון וטלוויזיה. אנו מבקרים לעיתים קרובות את בתי המלון הנבחרים ואת המיקום שלהם, על מנת שיתאימו ליעדי הטיול וללקוחותינו.
  • התאמה מושלמת לדתיים ושומרי מסורת – אחד האתגרים הקשים בקרב שומרי המסורת לפני טיול לחו"ל, הוא שמירה על סטנדרט של כשרות מהודרת. איזי טורס היא החברה היחידה המתאימה את השהות באופן מושלם לשומרי המצוות. אנו מציעים ללקוחותינו ארוחות טעימות בכשרות מהדרין.
  • משפחות, קבוצות ובודדים המעוניינים לטוס לחו"ל בראש שקט יכולים לעשות זאת בקלות, ועל הדרך ליהנות מאוכל מזין וכשר.

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר, ולהתרשם ממגוון חבילות תיור אטרקטיביות במחירים נוחים. לפרטים נוספים, תוכלו לפנות למערכת יצירת הקשר שלנו 

​או בטלפון חייגו מישראל 03-977-8961 | 03-372-7343 | או מארה"ב 917-613-7889 לקבל מענה מקיף ומפורט על כל שאלה. 

 


המדריכים שלנו

צרו קשר עם אלוני בטלפון 917-613-7889
מדריך הטיולים יוסי
צרו קשר עם אלי 347-261-3688
מדריך הטיולים אלי